| Andreeagen a întrebat:

Dupa parerea voastra care e sentimentul care va face cel mai mult rau...
Inafara de iubire pentru ca stiu ca maj asta vor spunetongue

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Mai, dar foamea nu este un sentiment neplácut. Aveti idee cati oameni in lumea asta ar da orice sa nu mai simta foamea zi de zi si sa nu aiba nici o posibiliate.
Snobilor. uitati-va aici. http://timo-aim.com/wp-content/uploads/2008/08/baby-sitter.jpg

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Indiferenta straight face
Cred ca toti stim ca indiferenta doare cel mai tare...chatterbox big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am sa iti spun 2 pe care le urasc din tot sufletul straight face
Unul ar fi indiferentastraight faceUrasc astasad
Si al-2-lea ar fi tradarea.

nony
| nony a răspuns:

Sentimentul ca aceleasi intrebari se repeta in fiecare zi thinking

nony
| nony a răspuns:

Andreea03.crede-ma ca foamea este mai puternica ca orice sentiment scris aici.
Vreau sa subliniez ca in timp ce voi va etalati sentimentele care va fac rau, sunt oameni care se gandesc cum sa supravietuisca zilei.
Iti face destul de rau, daca nu mananci.mori.

nony
| nony a răspuns:

Andreea03, nici acum nu ai inteles.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Minciuna, aroganta, nesimtirea...

| daii a răspuns:

Indiferenta... dupa parerea mea doare cel mai tare. Dupa aceea minciuna si tradarea.:-

auran
| auran a răspuns:

Minciuna si gelozia

| DeeVee a răspuns:

Minciuna... Daca esti mintit atunci esti si tradat

Baby.ShiNe

| Andreeagen explică:

Nony tin sa rectific foamea este o necesitate fizica nu un sentiment.
Si din pacate nu ne prea sta in putere sa ajutam acele persoanestraight face

| Andreeagen explică:

Nony Nimeni nu zice ca foamea nu e mai puternica decat orice sentiment.
Da... in timp ce noi ne etalam sentimentele care ne fac rau altii se gandesc cum sa scape de foame da u te gandesti k in timp ce tu mananci altii pot sa moar de foame?

| sorin a răspuns:

Tradarea, si indiferenta.

| eek a răspuns:

Tradarea... e cel mai urat sentiment posibil.

| death a răspuns:

Furia, pentru că te împinge să faci rău în stânga şi-n dreapta, după care ajungi să regreţi.

| dulcika a răspuns:

Indiferenta.

| naviDIabLO a răspuns:

Lacomia e cel mai rau sentiment, de la ea pornesc celelalte sentimente precum invidia, minciuna, tradarea, etc.

| Punishment a răspuns:

Dorinta...sentimentul de ati dori ceva cu toata fiinta si sa stii ca nu o/nu-l vei avea.

| cd92 a răspuns:

Tacerea

| jedi_7867 a răspuns:

Iubirea nu face rau. Frica e responsabila de suferinta.
Multi dintre cei care au impresia ca iubesc de fapt confunda sentimentul cu un amestec de atractie fizica si frica, agatare de cealalta persoana, incercare de a o mula pe cine stie ce imagine idilica dobandita din programarea sociala.

Iubirea este absenta totala a fricii si este intotdeauna ceva ce te salveaza.
Daca iti e frica de absenta persoanei dragi de langa tine, nu o iubesti ci doar te agati de ea. Daca plecarea ei din viata ta va lasa in urma recunostinta pentru timpul petrecut impreuna, abia atunci este iubire adevarata.

Spunea un personaj: "Daca nu obtii ceea ce vrei, suferi. Daca obtii ceea ce vrei, tot suferi pentru ca nu poti pastra lucrul respectiv cat ai dori."

Dorinta creaza suferinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta, minciuna, neputintabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditatea! Sti cum este sa vrei sa ii spui cuiva ceva si sa nu ai curajul s-o faci? Sa vrei sa faci un lucru, dar totusi sa nu o faci pentru ca te impiedica ceva? Eu am pierdut in viata din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 lucruri nu le sufar la o pers: 1.sa fie fals(a) 2. ipocrit(a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regretul.

| pink_9627 a răspuns:

Indiferenţa