| LuluRawrr a întrebat:

Dupa parerea Voastra... Exista prieteni >ADEVARATI?

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Pai termenul de prieten adevarat pentru mine este un fel de pleonasm, pentru ca noi avem amici multi, nu prieteni, prieteni ai decar 2-3 in toata viata, restul sunt amici, de exemplu toate persoanele care le cunosc in momentul asta de fata, in afara de rude, dar si ele, cred ca ar fi in stare sa imi dea un par in cap pentru asi atinge scopul.
Tine minte prieteni in viata sunt foarte putini, poate chiar nu sunt, amici insa ai o gramada, eu am in lista de facebook 200 "prieteni " pentru mine sunt decat niste persoane care le cunosc si cu care ma inteleg bine.
Succes sper ca te-am ajutat tongue prieteni adevarati nu exista dupa parerea mea ca e pleonasm big grin un prieten, e adevarat mereu daca iti este prieten, nu amic

8 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Dupa parerea mea, sincer NU cred ca exista.
Adica doar din ce-am trait eu.

| mykkki a răspuns:

NU.am mai spus'o si o vo mai spune NU si NU. Pt ca totiii te tradeazaaa.winking chiar daca acum sau mai tzz dar totiii sunt la felwinking

| ღChloeeღ a răspuns:

Pf. sigur ca nu exista laughing
Bine. in unele cazuri exista, iar daca stii sa cauti iti gasesti prieteni adevaratzi. daca nu ei bine nu gasesti laughing

| Diana_6484 a răspuns:

Da.da sunt de scurta durata sau depinde de cauza oh go on :X

| AlleshiaBy a răspuns:

Dupa parerea mea cu siguranta exista.
Prieteni din copilarie vor ramane intodeauna ce'i mai adevarati!

| Maryna_6473 a răspuns:

Dupa parerea mea...da exista prieteni adevarati.

Sunt rari...dar in cazul meuu :X

suntt prieteni adevaratzzZZii :X

| foxx153 a răspuns:

Am crezut ca exista intr-un timp.si toti s'au dovedit a fi niste ipocriti care profita de tine pana intr-un anumit punct, poate unele persoane tiar raspunde da, pentru ca poate au intalnit "prietenii astia"da din punctu meu de vedere.nu.

| alinache10 a răspuns:

Da exista doar trebuie sa i cauti