| BadBoyy a întrebat:

Dupa parerea voastra.ma refer la fete... ce trebuie sa faca un baiat dupa parerea voastra ca sa fie cool!? funda!?

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

Dap, ca si RulesAreNotForMe spun si eu, nu te chinui sa fii,, cool" pentru ca nu o sa impresionezi pe nicio fata ce tear placea cu adevarat, poate cineva te place si tu incercand sa fii cool o faci sa renunte la tine, marog eu iti zic din exphappy ma tot dadem eu,, cool"laughing la o colega si neah ne-am cuplat si dupa 1 saptamana mi-am dat seama ca numai avea niciun rost sa stau cu ea pentru ca ma plictiseam sa ma dau drept tipu' cool si am lasato...soooo fii tu insuti pentru ca fetele care cer tipi cool sunt cel mai probabil pitzipoance ce stau pe interes... cele normale or sa te placa asa cum esti tu

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

RulesAreNotForMe a pus punctu pe i
Depinde ce vrei de la viata omule
Daca vrei sa iti faci o iubita stabila
Nu o iei cu replici de genu " ai o harta? ca m-am pierdut in ochii tai "
Iti da cu jet orce fata cu capu pe umeri
Sa fim seriosi. Fii baiat cu capu pe umeri
Nu lua fetele la misto (unele merita dar na)
Majoritatea vor doar bani si se intelege ca nu poti face o relatie bazata pe faptul ca tu o tii in bani si ea te alimenteaza noaptea in pathappy
p. s sa nu aud critici ca nu am scris cu semne de punctuatie!
Nu prea le am cu limba romana laughing

| lolly_3072 a răspuns:

Ca sa fi "cool"trebuite tu sa te simti cool in piela ta, si sa nu'ti fie frica de ce zic ceilalti cand vorbesti, adica toti au un punct de vedere nup?smug
si toti sunt cool in felul lor.adica sunt unele fete cre mor dupa baietii sensibili, altele dupa aia cu fite si bani(interesestraight face), altele dupa aia cre le fac sa rada.etc.
pup, loly:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact de baieti cool am eu nevoie.Asta isi doresc retardatele si pitipoancele din ziua de azi, nu eu.
Eu am nevoie de altceva, nu un tampit care se da mare gigolo, cand de fapt e un agramat fara pereche. Dar asta e, voi baietii cu asta v-ati obisnuit si faceti tot posibilul sa le faceti pe plac panarmelor.Pentru ce sa fii mai cool pentru o tarfa? Ramai fratele meu la varianta de baiat cultivat care stramba din nas cand vede asa ceva.
Go ahead, sari cu stupidul, de fapt poate nu tu, cine se simte in ce am zis eu.
Bafta`!