| ladygaga a întrebat:

E adevarat ca atunci cand esti indragostit\a iti apar multe cosuri?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E vorba despre o cauza hormonala si cam atat.La cate fete indragostite cunosc eu cu tenul perfect matwhistlingViva pudra & fondul de ten

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu cred.nu are nici o legatura una cu alta.

| Pho3nix a răspuns:

Aaa? Asta de unde ai scos-o?

| Sapphire a răspuns:

De unde si pana unde? Girls, nu tot ce zboara se mananca! straight face

| LoveToHate a răspuns:

Nu! Cine ti-a spus porcaria asta? doctorullaughing)laughing
ca acum cateva luni am fost la dermatolog si mi-a spus ca am cosuri din cauza ca sunt indragostitalaughing)laughing)laughing)
Eu cred ca e o porcarie chestia asta!

| 009 a răspuns:

Eu am mai auzit pe cineva zicand ca iti apar cosuri din cauza ca te masturbezirolling on the floornu nici ca esti indragostita nici ca te masturbezi altele st cauzelehappyatuncea eu cred la plutesc in al 9 cer la cate cosuri amrolling on the floor

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Nu neaparat oh go on.

| Muffins a răspuns:

Cred ca atunci esti mai preocupat de felul in care arati si de aia ti se pare ca ai mai multe cosuri(carora nu le dadeai atata atentie inainte). Oricum faina nascocire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, depinde de fiecare cum are tenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, e doar o gluma pe care o spun in general adultii tinerilor care se simt deranjati de aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.Si in special pe naslaughing (not.)