| anonim_4396 a întrebat:

Chestia ca iti ies cosuri pe frunte cand esti indragostit e adevarata? laughing Adica eu sunt indragostita de ceva timp si imi apar cosuri pe frunte si nas.

5 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Nu este adevarat. Sunt numai superstitii. Tie iti ies cosuri probabil din cauza faptului ca asa este pielea ta; sau poate urmeaza perioada.winking

| Seducatorul a răspuns:

Ce spanacu' meurolling on the floor Ba ma lasi!

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Dupa părerea mea, în treaba asta nu e nimic adevărat. Coșurile apar cu totul și cu totul din alte motive : apar la pubertate sau de cele mai multe ori din cauza unei igiene necorespunzătoare.
Pa, pa.

| Ivanovicius a răspuns:

Cred ca acest lucru este doar o superstitie, nu stiu cine ti-a spus asta. Poate e o coincidenta. Dar nu prea cred ca e adevarat. In orice caz, bafta!

| Vasiuk a răspuns:

Nu, nu e asa. Eu, de exemplu, cand sunt indragostita, mananc mai multe dulciuri, ca de obicei, iar de la asta imi apar cosuri. Ai avut luna asta ciclu? Deseori in timpul lui apar cosuri happy