| Andreiutzu93 a întrebat:

E adevarat ca daca mananci oua crude ti se face o voce placuta urechii? adica bunicica sa canti?

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da,stiu ca mama ne punea sa mancam ou crud inainte de a merge la serbarile scolare.

| razvanule a răspuns:

Eu la examenul de admitere de la liceu am dat la muzica si a trebuit sa cand iar in dimineata aia am mancat 1 ou crud, a fost groaznic dar sincer s-a observat o diferenta

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Este o prostie (sincerstraight face), o simpla inventie nestiintifica si neinteresantastraight faceEste adevarat ca vocea se schimba momentan atata timp cat poti rezista cu o senzatie de greata pe cerul gurii, aceasta metoda este des folosita pentru durerile de gat insotita de miere de albine este o metoda nebenifica pentru cantatwinkingMetoda pentru vocea bunicica pentru. cantat sunt vocalelewinkingincearca sa repeti este foarte simpla aceasta metoda.