| cherryessence a întrebat:

E adevarat ca dupa ce ii vine menstruatia unei fete nu mai creste mult in inaltime?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E o prostie -daca ai vine la o varsta mai frageda crezi ca nu mai creste sau ce -Nu te mai lua dupa asta. Vrei sa cresti fa sport si nu te mai lua dupa altii ca asa e cel mai oki!

| cherryessence explică (pentru Danysan):

De un an jumate de cand mi-a venit am crescut cam 8 cm. Nu fac sport de performanta, dar merg mult pe jos. :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Total fals

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cresc cam pana la 16 ani, menstruatia vine pe la 12 deci e o prostie aceasta afirmatie.

| cherryessence explică (pentru anonim_4396):

Mi-a venit la 11 ani jumate si aveam 1, 58 acum am 13 ani si 1, 65m.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cherryessence):

Pai vezi, tu esti un exemplu ca aceasta afirmatie e o prostie.

| Carmen100 a răspuns:

Nu e deloc adevarat, stai linistita.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Ase zice. Si mie, de cand mi-a venit nu am mai crescut decat vrei 4cm in inaltime, dar e din cauza genei, nu prea are legatura cu asta. Fa ca mine, si intreab-o pe profesoara de biologiewinking
Fundita?