| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat că atunci cand le vine menstruaţia la fete cresc mult mai greu? :]

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este falsă informația ta.
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca da. Motivul, pentru ca atunci cand iti vine menstruatia, inseamna ca deja esti destul de dezvoltata, deci n-o sa mai cresti atat de repede in inaltime cum cresteai la 8 ani de pilda. Cred ca e logic, nu?happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Gresit! Nu este nici o legatura intre ele! Eu am avut primul ciclu la 11 ani si la 14 ani aveam 1, 72, cat am si acum!

| Alina140663 a răspuns:

Da.eu am o inaltime mare [1, 75] si am doar 13 ani asa ca am fost la doctor si a spus ca daca mi-a venit mnstruatia si i-am zis ca da si a spus ca procedeeul de crestere incetineste