| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

E adevarat ca femeile de 35-40+ de ani au apetit sexual mai mare ca cele de 20-25?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirunelu a răspuns:

Da este adevarat. Pentru ca femeile dupa varsta de 30 de ani isi ating apogeul sexual. Atunci sunt mai sigure pe ele, stiu ce-si doresc in pat si cum sa obtina si este varsta la care obtin cele mai multe orgasme. Un sondaj de opinie facut in randul barbatilor si al femeilor arata ca din ce in ce mai multi reprezentanti ai sexului masculin se plang ca nu mai pot face fata sotiilor lor, mult prea active din punct de vedere sexual atunci cand ating acest prag. Foarte multe femei declara ca se simt mult mai active sexual la 30 ani decat la varsta de 18-20.