| carmen1992 a întrebat:

As vrea sa iau antibebe, dar e adevarat ca daca le iei nu mai ai apetit sexual? cine ia?

6 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Da, este adevarat.si nici nu sunt asa de bune pentru sanatatea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti unele care sa iti scada apetitul sexual, sa-mi zici si mie te rog, sa imi cumpar o punga! sad

| carmen1992 explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa te abtii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru carmen1992):

Put eai sa scrii coer. ent in rom ana si t u intreb area!

| carmen1992 explică (pentru anonim_4396):

Bine pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru carmen1992):

laughing
Te-ai corectat, bandita mica si fara apetit sexual! rolling on the floor
PS. Deci nu e adevarat, altele sunt posibilele efecte negative ( de exemplu sa devii ciu*f*utzica)