| ss501 a întrebat:

E adevarat ca gaurile in urechea dreapta sunt pentru persoanele gay? Si asta e valabil si la fete? laughing Eu am in urechea dreapta 4 gaurii...ce sa fac? Sa -mi scot cerceii?

Răspuns Câştigător
| IonutzBMBV a răspuns:

Elena draga, asta e doar pentru barbati valabila.Deci nu iti face grijiwinking

| ss501 explică (pentru IonutzBMBV):

Ms laughing :* :* Si chiar imi parea rau daca renuntam la ele laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lmao asta e cea mai comica intrebare pe care am auzit-o. Nu, nu e valabila in niciun caz, e alegerea unui baiat unde vrea sa-si faca gaura. Atata timp cat esti fata nu ai cum sa fii gay laughing
Cu placere.

| rrroxy a răspuns:

Nu e valabil nici la fete nici la baieti e o prostie asta.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns (pentru rrroxy):

In romanaia chiar e o prostie chestia asta, pentru ca majoritatea sunt manelisti cei ce isi pun cercei in urechea dreapta deci asupra lor nu e nici o regula.Dar daca te duci in Italia, baieti ce isi pun cercel in urechea dreapta sunt considerati GAY.

| andreiboss123 a răspuns:

Cum adica sa fie valabil si la fete adica "gaya" big grin poate lesbi da de gay fata n-am mai auzit.Ce intrebari mai pun si unii.

| Adrian_Kagawa_1996 a răspuns:

Gay=lesbi,homosexual