| Hellene105 a întrebat:

E adevarat ca incepe scoala pe 17 septembrie? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| xCherri a răspuns:

Da e adevarat;;) [ http://www.cotidianul.ro/elevii-incep-scoala-pe-17-septembrie-193032/ ] :d

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

BUNA! E official SCOALA INCEPE PE 17 SEPTEMBRIE! Victor ponta ne-a prelungit vacanta cu o saptamana. Eu cred ca ne-a prelungit-o din cauza ca unele scoli nu s-au pregatit pentru clasa 0 si mai au de adus banci speciale tabla speciala pentru cei mici etc... E doar parerea mea

| Whatthehell66 a răspuns:

Incepe pe 17 pentru ca asa a hotarat Victoras Ponta!winking