| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca persoanele timide sun considerate ratate, fraiere deoarece sunt cuminti si nu isi spun parerea personala.cum sa scap de timiditate, sa imi castig increderea in sine si cum sa nu ma mai inrosesc tare mereu, din orice deoarece sunt alba la fata si arat urat

Răspuns Câştigător
| lola55 a răspuns:

Persoanele timide nu sunt mai ratate ele pur si simplu sunt mai retrase.Gandeste-te ca nimic nu te poate opri! Catigati increderea in sine prin a te gandi ca tu poti orice ti-ai propus!winking Sper ca te-am ajutat big grin

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Asa, timid=ratat=imbecil=om slab

| ROCKERforever14 a răspuns:

Ei daca tu crezi ca arati urat atunci toti cred asa ai incredere in tine si di mai increzut relaxeazate nu te gindi daca asa daca astfel gindeste mai pozetiv bafta mult noroc si persoanele timide nu sunt ratate ci mai retraseze ok

| Oannaa30 a răspuns:

Fix aceeasi problema am si eu.Si simt ca am nevoie de ceva sfaturi si imi doresc ff mult sa trec peste acest defect

| airlove a răspuns:

Eu tot sunt timida, dar nu fac din asa o boala cronica. Pur si simplu incerc sa ma comport asa ca si cum s-ar comporta Eu-l meu Indraznetwinking