| nu conteaza_8511 a întrebat:

E adevarat ca raul pe care il faci altuia se poate intoarce impotriva ta?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Da! Si mai cred ca : "Fiecare palma luata pe alta cai e data, Fiecare palma data o iei de zece ori odata..."

17 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu asa cred.....roata se invartebig grin

Shin
| Shin a răspuns:

Dap... Se numeste "karma" tongue
Numai bine, Shinwinking

| AndreeA_4571 a răspuns:

Da e adevarat si se numeste 'carma'. Prin aceasta carma se intelege ca daca faci bine se intoarce si daca faci rau se intoarce si el!rolling on the floor

| Yly a răspuns:

Înzecitdevil

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da, e adevarat.

| remus a răspuns:

Este bine sa nu facem rau nimarui, autocontrolul, ingaduinta si iubirea, dau rezultate in timp, rareori imediat, cauta sa gindesti pozitiv.

| Delisha a răspuns:

Cam asa e, chiar daca e mai devreme sau mai tarziu.
Platim cu totii pentru ceea ce facem.

| Raul a răspuns:

Cum adica cati ca mine mai sunt?laughingrolling on the floorimpotriva cui sa ma intorc?

| nu conteaza_8511 explică:

Hei, @girl! Nu ma gandeam sa fac nimiclaughing Stai linistitahappyAm intrebat pentru ca sunt multi care zic asta.

| nu conteaza_8511 explică:

Bro, nici chiar asalaughing Lasa ca iti iei tu alta bicla, da? Nu mai plangelaughing

| msgirl a răspuns:

Da... este... big grin sper ca no sa incerci sa faci cv... "evil" big grin... k eu odata am patit-o big grin

| yoyo_4559 a răspuns:

Si eu cred ca e adevarat.

| unromandestept a răspuns:

Exista o probabilitate sa se intample asa! Cert e faptul ca modul de gandire si proiectarea gandurilor in viitor ne fac sa fim mai buni sau mai rai, si totusi Oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e asa, ma gindesc ca aia care mi-au furat prima bicicleta sint acum pe sub rotile unei masini. Da pina nu vad nu cred rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si aia care m-au dat afara pentru matrapazlicurile altora ar trebui sa fie in puscarie, da ii vad ca inca mai colcaie prin aceleasi locuri, deci nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EmmaDrew nu pling, de atunci am mai avut trei biciclete cred, acum am o cursiera tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca se intoarce thinking