| Kaonashii a întrebat:

Credeti ca raul pe care-l facem ni se intoarce la un moment dat impotriva noastra?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sper sa fie asa, din ce am observat eu uni care au făcut rău au primit și ei

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Unii mai primesc rau dar fara lagatura cu ce au facut, daca nu e infractiune ce au facut.

| Mosotti a răspuns:

In nici un caz, poti sa faci rau si sa nu se intample nimic, dar cati n-au facut asa?
Politicienii lasa pensionarii sa crape si nu patesc nimic. Barbatii ii bat abuziv femeile si nu patesc mai nimic.
Se fac razboaie pentru interese mari, si aia nu patesc nimic.
Fac accidente si nu patesc nimic.

Deci depinde de norocul fiecaruia.
Te paraseste iubita/iubitu si il doare in pix ca suferi, si iar, nu pateste nimic, sau daca pateste nu are treaba cu ce a facut.

| gemeni6226 a răspuns:

Hotarit.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cândva da, se intoarce.

| CleanHeart a răspuns:

Karma nu doarme niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar.

| Kaonashii explică:

Am gresit categoria

| Mosotti a răspuns (pentru Kaonashii):

Nu ai gresit categoria, ai pus unde trebuie, e la conversatii.

| Kaonashii explică (pentru Mosotti):

Au mutat-o, era la Totul despre TPU