| anonim_4396 a întrebat:

E bun nvidia geforce 6200 de 128 mb?
Cam ce jocuri ruleaza? Merge css si cod 4 cu setari maxime ca mie nu, imi fac probleme, mi se blocheaza domnu si daca il restartez de bine daca nu sta pana maine blocat.
Spuneti-mi doar daca e buna placa video ca altceva nu ma intereseaza, au fost detalii.

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Nu prea iti vor merge, crede-ma!
Eu am Intel HD Graphics de 128mb si imi ruineaza zilele!
Call of duty 4 iti va merge pe low/medium.
Counter Strike:Source iti va merge la medium.

Cumpara-ti alta placa gen GTX480, decat o placa cu 128 mb!

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Jocurile de care ai zis uh sigur iti merg.eu spre exemplu am nvdia geforce 6900 de 512mb si sunt super multumit de el.nfshp si fifa11 merg perfect cu setari maxime.deci dupa parerea mea placa este bunicica pentru ce iti trebuie tie