| Prietenoasa a întrebat:

E cam ciudat ce o sa va zic da e si adevarat. Deci eu visez foarte rar si cand visez nu prea inteleg visul. Uitati un vis. Fix in ziua cand a murit Cioaba. Eu m-am trezit de dimineata si m-am pus din nou sa dorm. Si in timp ce el murea sa zic asa. Eu am inceput sa visez ca: eram la bunica cu familia si cu cativa colegi si colege. La un momet dat vine un hot si eu cu o colega ii dam o vaza in cap si vine politia il areseaza. Si eu incep sa plang pana vin incet si imi vad toate rudele in viata.

Deci de ce visez foarte rar?

Scuzati categoria.

2 răspunsuri:
| Alexxxxx1 a răspuns:

Pai faptul ca visezi ft rar este absolut normal, zic eu caci si eu visez ft rar happy
Deci eu am cv gen 6 vise pe luna laughing
De ce visezi ft rar? Pur si simplu asa esti tu, sau nu-s. eu nu mi-am pus inca aceasta intrebare, deci nu cred ca ar fi vreo problemawinking

| bestb0y a răspuns:

Pff eu nu mai stiu cand am visat ultima oara cred ca acum... mult timp!