| andreea_8479 a întrebat:

Care este evenimentul care va marcat in mod placut viata si pe care nu il veti putea uita?

Răspuns Câştigător
| lexis a răspuns:

Mai cred ca a fost cand am cantat prima data cu trupa pe scena... o trupa de care nu a auzit mai nimini... dar nu conteaza... pe mine m-a facut sa simt ca pot sa schimb ideile oamenilor dupa cum cred eu ca e bine si ca pot sa le redau cateva momente de libertate... cam asta a fost

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, tu scrii cumva vreo carte si esti in pana de idei, nuante, intamplari deosebite, etc?! Luarea carnetului de conducere, mosirea pisicii cand mi-a daruit 3 puiuti superbi, de doua ori!, o piesa de teatru cu Valeria Seciu, (Maestrul si Margareta) pentru care am mai stat o zi in armata - civil!, si, peste ani, un interviu cu ea, pe culoarul trenului, la miezul noptii..., un interviu cu marele si regretatul Stefan Iordache, (odihneasca-se in pace!), cunoasterea unor alti Oameni Deosebiti..., cand m-am zbatut pentru un caz social si am fortat faceri de bine/normale, pentru 3 copii saraci lipiti, dar care altfel nu se faceau, etc..., etc..., etc... Ti-ajung?!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, tu scrii cumva vreo carte si esti in pana de idei, nuante, intamplari deosebite, etc?! Luarea carnetului de conducere, mosirea pisicii cand mi-a daruit 3 puiuti superbi, de doua ori!, o piesa de teatru cu Valeria Seciu, (Maestrul si Margareta) pentru care am mai stat o zi in armata - civil!, si, peste ani, un interviu cu ea, pe culoarul trenului, la miezul noptii..., un interviu cu marele si regretatul Stefan Iordache, (odihneasca-se in pace!), cunoasterea unor alti Oameni Deosebiti..., cand m-am zbatut pentru un caz social si am fortat faceri de bine/normale, pentru 3 copii saraci lipiti, dar care altfel nu se faceau, etc..., etc..., etc... Ti-ajung?!

| dulshe a răspuns:

Toate revederile cu cei dragi!

| catalina_2916 a răspuns:

Primul sarut... emotiile alea c nu m mai lasau in pace... fluturasii din stomac care nu mai aveau stare j vroiau sa zboare... vocea mea tremuranda...pasiunea din ochii lui... teama k o sa ma fac de ras ca pana acum nu ma mai sarutasem cu niciun baiatlaughing dar si cand s-au atins buzele noastre.simteam k zbor... a fost ceva de vids.toata noaptea n-am putut sa dorm :X:X:X ceva magic...

| andreea_8479 explică:

PsihoSex daca scriam vreo carte poate precizam... daca nu iti facea placere sa raspunzi nu stiu dc ai facut o. poate nu toata lumea este la fel d creativ k u sa puna intrebari inteligentetongue
ne descurcam sh noi cum putem
oriqm mersi pentru raspuns tie sh celorlalti

| madonica a răspuns:

O persoana foarte romanticadesi nu te cunosc imi esti draga.Momentul cel mai frumos care mi a schimbat radical viata a fost si este multumesc lui D-zeu, nasterea fetitei mele, iubitei si printesei mele care a implinit 2 anisori a fost un moment foarte frumos si numai cine isi iubeste copiii si ii are ma poate intelege ce minune mi s-a infaptuit. Te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era vara, era noapte, eram copii amindoi, ne-am sarutat si-a fost frumos pina la capat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasterea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr supersx.Ai fi putut s-o refuzi, in semn de protest