| criss86 a întrebat:

E cineva din Brasov care vrea sa iasa la o plimbare prin ploaie?hee hee

Răspuns Câştigător
| loveyousomuch92 a răspuns:

Interesant! si mie imi place sa ma plimb prin ploaie e relaxant si frumos totodata!big grin

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu stau in Bucuresti happyDar daca stateam in Brasov sigur veneamlove struckImi place tare mult sa ma plimb prin ploaie cu toate ca stiu foarte bine ca a doua zi ma trezesc cu nasu infundat si ma apuca stranutu laughing

| Andraa a răspuns:

Eu

| TeoIonela a răspuns:

Eu stau in Buzau, dar as putea sa vin cu bicicleta pana acolo sa ne plimbamlaughingmie chiar imi place sa ma plimb prin ploaie dar nu-mi place a doua zi cand racesctongue

| criss86 explică:

big grin pai te astept.singur nu prea e relaxant si nici frumos nu e nu?big grin