| girllll a întrebat:

E cineva din pitesti sau costesti interesat sa intre intr-o trupa gen rbd sau pop? id-ul meu e : florydanyela

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Ce trupă vrei tu să înfinţezi la 15 ani?
Ha, ha, ha, mai întăi învaţă carte, iar dupaceea apucă te să infinţezi o trupa, pe toate fetele v. a tampit această telenovelă numita Rebelde, apropo, nu cred că va dori nimeni să intre in trupa ta inexistentă, pentru că nu dai foarte multe detalii, după cîte ai observat, nu ţi. a raspuns nimeni.
Baftă!