| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru adminii site-ului! De ce nu se sinchisesc sa stearga conturile desii sunt sesizati in acest scop de mai multe ori?! In acest caz, nu ar fi mai bine sa se procedeze in acelasi mod ca la stergerea intrebari / raspunsuri proprii, adica automat, fara a mai avea nevoie de acceptul adminei?! PROPUN ASTA!

Si rog, din nou sa-mi fie sters contul!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rosalia?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu sunt eu Rosalia! happy
Rosalia si-a sters deja contul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu iar pleci? happy
De ce tot pleci? sad
De ce toți oamenii cu care m-am înțeles pe TPU pleacă de când am apărut eu pe aici? crying(
Idk :/ rolling on the floor)
Îs blestemată, v-am zis eu. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai putin, ca nu plec din lumea asta, doar de pe site! laughing
Am nevoie de o pauza pentru a-mi reancarca bateriile, apoi, poate voi reveni?!, Da' se pare ca administrator's site-ului nu vor sa ma lase sa plec straight face

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai cont de 1 luna si deja ai nevoie de pauza?

da auzi, te obliga adminii sa iti faci conturi sa te loghezi pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu! Dar au obligatia de a-mi sterge contul la cerere daca eu asta imi doresc! Toata lumea are acest drept, in special daca le-o ceri frumos si insistent! Daca nu doresc sa tot fie deranjati cu asfel de cereri carora nu le dau curs imediat, pot sa schimbe regulamentul TPU asfel incat sa nu mai fie nevoie de aprobarea lor! De ce nu fac acest lucru?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

God! Păi, eu de ce crezi că mai sunt aici? happy Tot din cauză că TPU nu o vrut atunci după alea primele 2, 3 întrebări să-mi dezactiveze contul. Eu una după ce mi-am oferit ajutorul și oi fost respinsă, chiar am vrut să dau bir cu fugiții laughing de pe aici laughing deci gândește-te că eu eram și mai cu baterii pe minus laughing mai ales că nu știu cum sunteți voi, dar eu una când propun ceva sau am o idee și cineva îmi sare în cap sau îmi spune că nu gândesc sau acționez bine, mă pun pe plâns, adică e cu drame, cu dureri, cu jale, cu de toate. rolling on the floor)))

Gândește și tu așa laughing de tine măcar nu s-o luat nimeni, deocamdată laughing dacă mai stai miss Furtună pe aici laughing or să înceapă laughing trebuie să ai și câte un ghimpe în costiță laughing) doar că ce să zic, tu ești miss furtună și îi sufli/mături pe toți de pe aici, dacă ai vrea rolling on the floor)))

Dar reiau, dacă tu pleci, plec și eu. Mă rog, înainte mă duc să cer wapp-ul sau insta/Facebook ul încă unor useri cu care nu aș dori să pierd contactul, care îmi sunt așa simpatici și m-oi înțeles cu ei laughing dar plec.

Dar sper să mă și lase să plec. happy Ați văzut că pe unii i-au lăsat? Pe noi nu? Why? sad

P. S. Nu spun că de mine s-o luat cineva crunt, am avut divergențele mele cu cei care nu erau de acord cu ajutorul meu, dar omuleții de aici chiar îs faini, m-or primit cu brațele deschise în comunitatea lor happy cu mici excepții, pe atunci era mister Blackann, dar l-oi îmblânzit eu până și pe el rolling on the floor))) o început să tacă, omul laughing) singura pe care totuși nu am reușit să o îmblânzesc, a fost Violleta, deci de aici învățătură "Femeile îs afurisite rău." rolling on the floor))