| EyesSad17 a întrebat:

E frumoasa varsta de 18 ani (eu cred ca nu pentru ca nu mai esti adolescent/a)voi ce ziceti? as vrea sa stiu ce poti face la 18 ani? cate lucruri poti face daca ai 18 ani?
sau care e cea mai frumoasa varsta dupa voi? eu as zice ca 14ni si clar a fi adolescenta

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca poti face la 18 ani ce nu poti face inainte de asta. big grin Te poti distra, cluburi, noaptea mai ales este foarte frumos afara. Poti merge oriunde fara sa spui nimanui si fara sa mai anunti pe cineva. Este foarte distractiv, dar tot atunci iti iei responsabilitate. Nu te mai poti baza pe parinti, poate doar pe prieteni. Eu spre exemplu, vreau sa imi fac o trupa, ne vom baza unii pe altii si spun ca la varsta de 18 ani ne vom apropia si poate chiar vom locui impreuna ca sa mai economisim niste bani irositi separat degeaba. big grin Cu cat sunt mai multi cu atat mai bine, sa stii. smug Cea mai frumoasa varsta, dupa parerea mea, este de la 15/16 ani pana pe la 23 sa zicem, cand chiar trebuie sa ai o responsabilitate fata de tine si de cei din jurul tau. big grin

| SomeRandomDude a răspuns:

Sincer sa fiu cea mai frumoasa varsta e de la 10 ani in jos laughing pentru ca te joci te distrezi nimeni nu-ti zice nimic dar sa stii ca la 18 ani ti se pun responsabilitati etc dar de la 18 ani esti un gen de adult nu mai esti adolescent din cate cred dupa esti mai matur etc mai bine sa fi pitic si prostut decat sa fiu mare si fara haz de necaz

| monamonkey a răspuns:

14-16 ani, sunt cei mai frumosi ani. happy