| EuMadalyn a întrebat:

E in regula sa ai 1.80 inaltime la varsta de 15 ani?

Răspuns Câştigător
| Cr1st1n3 a răspuns:

Desigur ca e in regulawinking, nu trebuie sa contemplezi in privinta inaltimii, inaltimea depinde genetic, daca ai parinti/rude inalte desigur ca si tu vei fi inalt

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| geologul a răspuns:

Poate mostenesti pe cineva din fam. eu am crescut in inaltime pana la 16 ani la 1.78, am avut colegii care erau mai mici decat mine si sau dat drumul de la 15 ani.

| Gdeni a răspuns:

E numai binewinking nu-i nici o problema stai linistit tongue mai mare datata nu te mai faci tongue e si un avantaj sa stiiwinking unele fete prefera un baiat inalt. FUNDAwinking

| Cr1st1n3 a răspuns:

Desigur ca e in regulawinking pur si simplu te-ai dezvoltat la o virsta mai frageda

| Cr1st1n3 a răspuns:

Desigur ca e in regulawinking pur si simplu te-ai dezvoltat la o virsta mai frageda, inaltimea depinde genetic daca ai parinti/rude inalte desigur ca si tu vei fi inalt