| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Sunt baiat, am 14 ani in martie fac 15 1.80 inaltime 66kg.
imi puteti spune cat voi mai creste in inaltime? si pana la ce varsta? mama are 1.63 tata 1.80

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poate vei mai creste sau poate ca te vei opri aici, oricum nu o sa depasesti 1, 85, nu este o regula ca trebuie neaparat sa cresti pana la 18 ani

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Esti cam slab, mai ingrasate putin, probabil o sa mai cresti pana la 183, 185 max

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Pai. Probabil ca vei mai creste pana la 17-18 ani.
Bfata!

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Tinand cont ca tatal tau are 1.80 si tu la fel, nu cred ca o sa mai cresti.