| AvalohAlyn a întrebat:

E normal ca baiatul sa fie timid intr-o relatie? Ma gandesc ca,cand voi avea o relatie cu o fata sa nu fiu prea timid,prea naiv si sa plece de la mine.sadFata ar trebui sau ar fi bine sa aiba aceleasi pasiuni ca si mine? Unde as putea sa cunosc o astfel de fata? Mentionez ca imi place fotbalul,istoria,geografia,filosofia,psihologia(!),relig ia(!) si muzica(!).As vrea sa cunosc o fata,nu am mai avut o relatie de dragoste pana acum dar as vrea da mi-e frica sa nu o dezamagesc,sa nu ne despartim dupa o luna,doua,treisadSi apropo,sunt modest,timid, distrat uneori, ma rusinez si inrosesc in bujori etcsad

Fara bascalie va rog!

3 răspunsuri:
| ioana21S a răspuns:

Esti baiatul perfect pentru a te prezenta parintilorlaughing.Nu ai de ce sa fi timid, ca doar nu te papa lumea cu care vorbesti.Fii mai indraznet, nu se intampla nimic rau daca vorbesti cu o fata doar asa 3.4 luni.(o sa capeti experienta)Fata nu o intalnesti daca stai inchis in casa in halat de baie.Iesi in oras, distreaza-te.Bafta!

| mary4048 a răspuns:

Cand ai sa intalnesti pe cineva potrivit vei sti, crede-ma. Poarta-te firesc, fara sa incerci sa impresionezi, fortand lucrurile.Sa lasi ca totul sa vina de la sine...vei cunoaste si tu pe cineva ptrivit la un moment dat..curaj!

| AiEnma97 a răspuns:

Eu zic ca nu exista o atitudine speciala pe care trebuie s-o adopte o fata sau un baiat intr-o relatie. Mai bine esti tu insuti. Trebuie sa gasesti persoane care te plac asa cum esti happy
Te sfatuiesc sa nu cauti persoane online, pentru ca oamenii mint (poate chiar neintentionat), asa ca e mai bine sa cunosti pe cineva fata-n fata. Mult noroc! happy