| Maxim96 a întrebat:

E normal ca baietii sa se epileze pe picioare?
Eu ma epilez, nu-mi place sa am par delocbig grin

Răspuns Câştigător
| cristimx a răspuns:

Este normal, si nu stiu de ce unii zic ca e o porcarie ca e anormal.
eu imi iau cu aparatu de tuns

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal, sant afemeiati sau gay.

| thegatekeeper a răspuns:

Personal nu gasesc nimic foarte anormal in asta, avand in vedere vremurile in care traim, dar inca poate fi privit ca putin ciudat de catre anumite persoane cu o mentalitate mai conservatoare. E doar ceva ce tine de preferintele fiecaruia.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cum iti place. Normalitatea e o iluzie, nimeni nu poate spune ce e normal si ce nu.

| Enanita a răspuns:

Buna!
Nu vad nimic anormal in faptul ca un baiat se preocupa de ingrijirea aspectului sau fizic.

| Alinn98 a răspuns:

What can i say... depinde de om. Parerea mea e ca nu ar fi normal dar ma rog mai bine faci ce crezi si cum simti decat sa asculti turma.

| alleluiaah a răspuns:

A cam ajuns sa fie normal, dar mie mi se pare o porcarie.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Deci de asta esti atat de sexy. *-*

| teapz a răspuns:

Pai ce pot sa zic mai bine ti-l tailaughing adica e urat sa se vada urme. ca un span. E ciudat adica e normal dar tu faci ce crezi ca e bine

| CrisuCrisuletz a răspuns:

Nu prea ar fi normal, este chiar "ciudat" sa vezi un baiat epilat.
Dar in fine, la fete este necesar, tu faci ce vrei! big grin

| LolXD73 a răspuns:

Eu nu m-am epilat pe picioare deoarece parul meu e blond pe picioare XD