| AndreiVlad0 a întrebat:

Buna, sunt barbat si am par sub brat, normal trebuie sa ma epilez, sau sa il las natural? Tata mi-a spus ca barbatii nu trebuie sa se epileze sub brat.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Cum dracu sa nu se epileze ma barbatii? Tu crezi ca daca ai mai mult par esti barbat? Daca mergi pe strada si iti ridici mainile, pe langa faptul ca e scarbos, o sa zica lumea ca esti un nesimtit si un jegos.
Nu parul te face barbat, fa diferenta dintre cum arata asta inainte si dupa epilare: https://imgur.com/a/AuSSwu3

Sunteti incredibili ma... suntem in 2018 si voi inca mai aveti gandirea aia de oameni ai pesterii.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru raMLesS):

CHIAR SI BAIETEII EPILATI POT FI FETITE GOSPODINE; iar daca esti goriloid, poti sa te dai si cu miere dupa epilare, ca tot a k/k mirosi. laughing laughing laughing acelasi imugur

| Justme1997 a răspuns:

Poți sa faci ce vrei cu el, sa îl lași sau nu. Fa dus des si folosește deodorant