| alexinho71 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete:vi se pare normal ca baietii sa se epileze pe picioare? Adica,daca te epilezi pe picioare,nu inseamna ca esti gay, cum spun unii...Mie mi se pare normal.

Răspuns Câştigător
| damy070 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Sincer, mie nu mi se pare de loc anormal ca un baiat sa epilze pe picioare, din contra, mi se pare mai dragut, parerea mea... poate sunt fete carora le plac baietii cu par pe picioare. Asa ca daca te epilezi, nu-ti fie rusine, si nu-i baga in seama pe cei care zic invers... Fa cum iti place mai multwinking

15 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

In concluzie esti gay rolling on the floor.

| neutrino a răspuns:

Mie nu.

| Madayna a răspuns:

Mie nu-mi se pare normal ca un baiat sa se epileze, ok te epilezi doar daca esti foarte foarte paros, altfel nu vad rostul, totusi sunteti barbati.

| Medema a răspuns:

laughing))Nu sunt fata, dar chiar nu m-am putut abtine, de ce sa te epilezi pe picoare?laughing) Asta iti ia orice urma de barbatie din tine, vrei sa pari un barbat adevarat, dur, si tu ai picioare de fetita?laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Medema):

Un barbat adevarat nu sar rade nici la subrat laughing dar trebuie oricum.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Salut. Nu sunt fată, dar îți spun că este un lucru ce nu este de considerat gay. Gândește-te că mulți fotbaliști trebuie să se epileze. Apoi mai intervine și momentul acela al transpirației, plus aspectul. Eu nu mă rad, că nu știu ce leac e bun pentru a un ras total. Că dacă te razi, va trebui să te razi din ce în ce mai des. Sunt tratamente ce sigur îți fac piciorul frumos. Mulți zic că sunt de gay, și chestia cu placa a fost considerată gay, dar acum majoritatea se fac. big grin

| Sonny1994 a răspuns:

Inseamna ca te respecti...

| Astropuf a răspuns:

Sunt fata si crede-ma ca daca nu vrei sa mori singur cu 1000 de pisici nu o face

| Androphyla a răspuns:

Nu lua in seama gurile rele. Daca tu asa te simti bine, fa-o in continuare. Singura chestie e ca barbatul fara pic de par nu mai e barbat, stii cum se zice. In rest, fiecare face ce vrea si ce considera ca e mai bine pentru el.winking

| alexinho71 explică (pentru Androphyla):

Da,dar nu as fi fara pic de par...Pentru ca, pe maini nu ma fac...

| Androphyla a răspuns (pentru alexinho71):

Eu ti-am zis parerea mea. Nu am nimic impotriva. Tot ce conteaza este ca tu sa te simti bine in pielea ta. happy

| dannycrtsz a răspuns:

In trecut, aveam o viata tare trista din punct de vedere social, nu prea aveam succes la fete, ma desconsideram...Toate acestea din cauza parului (padurii) de pe picioare!
Dar, de cand am descoperit big-ul si masina de tuns, viata mea a devenit mai buna! Acum sunt admirat de multe fete, dar sunt tot singur! sad
Pace! laughing)

| Adyna92 a răspuns:

Barbatia nu tine cont de parul de pe picioare, ideea e ca noi fetele, aratam ciudat cu parul pe picioare, de aceea ne epilam, plus ca ne ofera o piele catifelata, dar la voi e mult de epilat, iti pierzi vreo 2 ore. Sa zicem. Depinde de fiecare persoana cum se simte bine. Daca vrei te razi, daca nu, nu. In plus, unele fete sunt atrase si de picioarele voastre.

| iulia1610 a răspuns:

Cei care spun asa ceva sunt fraieri. Dimpotriva este un act din care rezulta ca te respecti si tii la imaginea ta

| Recalo_Fedco_1994 a răspuns:

Da daca iti epilezi picioarele sigur persoana respectiva este gay daca ai fost vreodata an Spania aici aproape toti barbati se epileaza dc ca sunt heterosexuali ai plac si femeile si barbati