| okyokyhsf a întrebat:

E normal ca la o fata de 14 ani (fiind in continua dezvoltare ) sa i se lase sanii in jos,(am o prietena si m-a intrebat asta, e mai mica decat mine si nu am stiut cum sa ii explic )
Mie una mi s-a zis ca doar dupa ce iti pierzi virginitatea se lasa, dar nu stiu ce sa zic, si ai mei sunt la fel si sunt si eu virgina si am 17 ani straight face
p.s. e virgina!

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Normal ca e normal, daca are sanii mari si traieste pe pamant, supusa fortei gravitationale...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu284):

Forta gravitationala e de vina, no? laughing)

| okyokyhsf explică:

Mai decat sa raspundeti ironic, mai bine nu scrieti nimicwinking!

| Radu284 a răspuns (pentru okyokyhsf):

Pai cam la ce altfel de raspuns te-ai astepta tu? Ce conteaza ce varsta are fata? Conteaza cat de mari sunt sanii, ce forma au, si atractia gravitationala din locul respectiv (de obicei, 9.81 m/s^2).