| micutzza_star a întrebat:

Daca te mastrubezi cu degetul iti pierzi virginitatea? (intreaba o prietena. oricum n-am stiut sa-i raspund.)

17 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, e posibil. Dar e posibil sa ti se rupa himenul la ora de sport sau sa te fi nascut fara...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti sigura ca nu intrebi tu?laughing

| vykkusor a răspuns:

Da micutzza, e posibil sa-ti pierzi virginitatea.

| ViVi a răspuns:

Da oricum scuze ca te intreb asta dar daca intrebarea e pentru tine ai spus la o intrebare ca esti in clasa a 6
tu la 13 ani te masturbezi?

scuze daca nu e pentru tine doar intrebam

| cris82ro a răspuns:

laughing (intreaba o prietena) tare! Normal ca DA daca bagi tot deshtu`tongue, daca doar "lucrezi usor" nu se intampla nimic!

| naya a răspuns:

Eh cum nu? eu am pierdut-o de vreo 12 ori si asta doar azi.rolling on the floor

| adinescu a răspuns:

De fapt intrebi tu si raspunsul e da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, stim placa cu "intreaba o prietena"
nu draga, nu-ti pierzi nimic, stai calma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intreaba o prietena, nu ca te-ar interesa pe tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic ai șanse mari s-o pierzi (depinde cât de lung e degetul), psihic... depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe privat si iti raspund eu.Sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti pierzi virginitatea:pentru ca una e sa o faci cu penis si una sa o faci cu degetu.cu degetu nu se intampla nimic... ce c8chiitongue

| w1zz a răspuns:

Cn stir poate da poate nu

| catydulcica a răspuns:

Daca masturbarea devine matura adica la un nivel foarte ridicat iar ea a facut asta de mai multe ori cu siguranta si-a pierdut-o dar spune-i ca are sansa sa creeze boli in corpul ei daca mai face asta...

| micutzza_star explică:

Pentru ce-i care intreaba daca fac asa ceva raspunsul e normal NU.Si da intraba o prietena din moment ce n-am stiut sa-i raspund ma intereseaza.

| AndreeaprintesaluSorin a răspuns:

Ehh o prietenalaughing intrebi uwinking si rasp e dalaughing