| florescu234 a întrebat:

E normal ca o fata de 11aproape face 12 ani in mai sa aiba o relatie cu un baiat de aproape 14 ani? Fata crede ca este prea mica sa aiba o relatie. Intreb pentru un prieten

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Copiii din ziua de azi nu mai știu sa fie copii. Ai o viața întreaga pentru pupat, ținut de mâna, sex și mai știu eu ce. De ce ai vrea sa incepi de la 11 ani? Ce fac părinții? Dorm?
Ma adresez (retoric) prietenei tale.
Și prietenul tău ar trebui sa își găsească pe cineva de vârsta lui, nu sa se uite la copile. Nu are minte?

| Freya1 a răspuns:

Bai nu stiu cat este de normal, depinde si de mentalitatea fetei si de cat este de matura si in ce consta relatia.
Eu la 12 ani avem o relatie cu un baiat de 16, 17 dar era una adolescentina.Adica plimbat de mana si pupat.Nu zic ca e un exemplu dar depinde si de cat o duce capul.

| SkyPilot a răspuns:

E asa cum crede fata. Daca ea crede ca e prea mica pentru o relatie, prietenul tau ar trebui sa o lase in pace. La 11 ani fata e un copil. Daca si ea ar avea 14 ani, lucrurile ar sta altfel.