| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca timp de un an jumate sa nu mai fi crescut aproape deloc in inaltime?
Am 14 ani, 172cm si 72kg. La 13 ani aveam 170cm si 55kg.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ai perioade de crestere. E normal. Daca suspectezi ceva, du-te la doctor, dar eu zic sa nu te panichezi. Ai destul timp sa cresti. Vad ca ai slabit destul de mult in perioada asta, consuma grasimi sanatoase!

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Frate, m-am ingrasat de la 55kg la 72kg. Asta numesti tu slabire?

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit invers, greseala mea. Cat despre cresterea in inaltime, e normal, ai perioade. Posibil sa mai cresti cu 15 ani.