| Oprealiviu a întrebat:

E normal sa ma epilez la penis la 14ani?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

De ce nu ar fi normal? Eu ma rad si acolo si la subrat si pe piept de cand au inceput sa dea primele fire de par. A zis cinvea mai sus " la femei nu mergi, nu ai nici de ce sa te epilezi la cuc". Asta mi se pare ca suna ca "daca nu pupi pe nimeni, de ce sa te speli pe dinti". Fa cum consideri.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
La 14 ani nu ai inca penis, doar un cuc mic care este in crestere si cum nu urmeaza sa-l expui nicaieri, nici la femei nu mergi, nu ai nici de ce sa te epilezi la cuc.

| Oprealiviu explică (pentru Violleta2022):

Are 15 cm

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oprealiviu):

Poti sa ia si 25 de cm, ca tot copilas mic esti la 14 ani si nu te duci nicairi cu el sa-l expui la lume.

| dullcat a răspuns:

Cred ca vrei sa spui sa te razi? Sau folosesti crema? Da, este normal.

| Anonimboy111 a răspuns:

Da e ft normal, eu ma epilez aproape peste tot de la 12-13 ani