| IonutPetre12 a întrebat:

E normal sa mi se vada scalpul in partea de superioara a capului? Pana acum nu a fost asa.Imi e frica sa nu chelesc la 20 de ani.Am 16 ani

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai cazuri in familie nu ai ce face, e posibil sa chelesti si tu...

| TristanTzara a răspuns:

Depinde cât de scurt ești tuns și alți factori; unchiul meu are o mică chelie, o pată cheală, la vârtej de 20 de ani și n-a avansat deloc. Dar uităte la bunicul matern, dacă a chelit, cum a chelit, și probabil așa o să ajungi și tu.