| Anonim007363628 a întrebat:

E normal sa sufăr după un băiat cu care nu am fost împreună?
Am hotărât sa nu mai vorbesc cu el deoarece nu ii pasa de mine, vorbea cu mine doar din distracție.
Aștept un răspuns.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal dar trece

| Adry05 a răspuns:

Normal că nu merită, atât de mult te valorifici ca persoană cât să-ți permiți să suferi după cineva care nu 2 bani pe tine? ai puțină mândrie și stimă de sine, că dacă nici tu nu ai, ce așteptări ai de la alții?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, pentru ca este o poveste inventata in capusorul tau, odata ce nu a fost nimic real intre voi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este oarecum normal, lumea in general... "sufera" cand are o dorinta sau o aspiratie la ceva si nu se intampla. Este o oarecare forma de dezamagire, pe situatie.

Dar pe langa asta, cel mai important lucru este ca NU trebui sa fie asa neaparat, deci poti sa nu suferi, daca nu vrei.
Da, ai vazut ca nu se poate, ca nu este cazul, acum treci peste. Gandeste-te ca asa trebuia sa fie, ar trebui sa te bucuri, ca stii ce fel de persoana este, doar nu voiai sa afli asta mai tarziu, nu? Asa ca ti s-a intamplat ceva bun big grin

Nu este problema, o sa dai tu de altcineva. Bafta sa ai! ^_^

| 666iulia a răspuns:

La varsta asta devine normal, ma fac sa rad aceste raspunsuri ce neaga asta, este complet firesc crede-ma, suferi pentru ca aveai asteptari si te a dezamagit, am trecut si eu prin asta si crede-ma it gets better