| FaraNumePls a întrebat:

E normal sa te indragostesti de vedete? laughing stiti ca erau si fetițele alea prin 2012 care aveau postere cu Justin B. Sau baiatul ala din 1D sau baieteii aceia care mureau dupa Demi Lovato ori Mia Khalifa mai nou.

Ideea e, e sanatos? rolling on the floor adica daca duci obsesia asta la un alt nivel? Sa ai toate melodiile artistului pe care-l idolatrizezi, poze peste poze, postere, sa ti scrii numele acelei vedete pe maini laughing
Poti ajunge la nebuni din cauza asta?

Faza e ca a inceput sa mi placa o cantareata si ii am 2 albume si 200 de poze in telefon rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și prin anii '70-'80 erau dintr-ăștia, nu doar în ultimii ani.
Eh, unii au ajuns prin pușcării de la prea multa obsesie.

| Andreeush a răspuns:

O să îți treacă obsesia asta cu timpul.

| FaraNumePls explică (pentru Andreeush):

Poate, ma tine deja din vara rolling on the floor

| Bucuruzzz a răspuns:

Normal