| Andrei_Deyu_1992 a întrebat:

E o fata din alta clasa de acceasi varsta cu mine (clasa a 7-a) si. vorbim pe whatsapp, mesaje, pe facebook. si. as vrea sa merg la ea in clasa, sa vorbim. nu stiu cum sa fac sa ii dau de inteles ca o plac. ajutor! Dau funda happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti incerca prin viu grai, nu ascuns in spatele calculatorului. Baietii isteti asa fac.

| LoveSleep a răspuns:

Păi mergi la ea în clasă și vorbește-i, că nu te oprește nimeni. Fă-ți curaj și du-te, nu-i mare lucru. În viața reală e mult mai interesant. Ai putea s-o inviți la o plimbare prin parc, la un suc și să-i spui că o placi.

Răspuns utilizator avertizat
| laura842115 a răspuns:

Eu spun sa ii spui in fata! Eu i-am zis iubitului meu in fata si asa am devenit iubiti! SUCCES