| alexandru22010311 a întrebat:

E o fata...se uita la mine, imi da impresia ca ma place dar cand o chem pe afara sau la un magazin tot timpul isi astepata prietena si nu vine singura. Odata s-a enervat si a zis:"astept pe cine vreau eu, da?"

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu te place! poate se uita la tine ca se holbeaza! daca te placea iti dadea semne mai concludente!

| Aηηy a răspuns:

Alex, sa iti zic culmea happy ceva. Si eu am o prietena exact asa care ma cheama cu ea atunci cand se duce sa se intalneasca cu prietenul ei si chiar si prin pauze si pe el il cheama tot alex. Poate esti chiar prietenul ei laughing poate vorbim pe privat, asta daca vrei si tu.

| Vizitiul a răspuns:

Cred ca o placi tu exacerbat de mult, o iubire patologica, ca sa fiu mai exact, esti disperat, orice gest de-al sau, il iei ca atribut al iubirii ce ti-o poarta, dar te inseli. O fata care place un baiat, nu devine indignata la o simpla invitatie. Asta vadeste ca fata nu se simte bine in preajma ta, nu vrea compania ta, o prefera pe amica ei. Un sfat prietenesc, scoateti-o din cap cat mai iute cu putinta!

| Butsilee a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, sau nu laughing fata asta nu cred ca te place...sau pur si simplu e o timida si rusinoasa incredibila daca se cara mereu cu prietena ei dupa ea rolling eyes roga-te sa fie asa laughing ca daca nustraight face nu prea cred ca te place big grin

| Pupily92 a răspuns:

Multe fete nu merg la intalnire singure...nu stiu de ce.eu una, nu-mi place sa ma insoteasca cineva, sa-mi tina lumanarea laughing

| Goofy77 a răspuns:

Stai frate nu agasa fata si da si tu impresia ca o "vanezi " dar fara stres elegant mai treci si tu fara sa o bagi in seama na ca te mai pricepi si tu acum

| ioana_5009 a răspuns:

Mai... daca cineva se uita la tine mereu nu inseamna ca te place

| Gaviota a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu are curaj sa iti spuna. O fata cand se uita insistent la tine, inseamna ca e indragostita de tine."Nu astepta sa fie prea tarziu pentru ai spune cuiva ceea ce simti"cauta melodia asta pe yotube si citeste ce scrie acolo.Denisa