| Patrissia a întrebat:

E o intrebare cam ciudata dar eu sunt minora si am nevoie de bani neaparat iar parinti nu au bunici nu nu am cui sa ii cer si ma gandeam daca exista pe un job online? fundita

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Vezi undeva mai sus una care nu știe cum să cheltuiască 8 milioane pe lună. Poate o rogi să te ajute.

| eldorado a răspuns:

Nu exista mai ales ca esti minora.ori ce domnisoara de vs,.ta are aceeasi problema banii. exista joburi onlain.dar nu pentru tine deoarece ai o varsta micuta.si cred ca e mai bine sa apelezi la parinti taii.ceaoo.sa fi cuminte si. sa ai grija de tine