| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

E obligatoriu să dai mărțișoare si să urezi o primăvară frumoasă sau cum s-o zice...?

Răspuns Câştigător
| Silvia_Profire_1995 a răspuns:

Nu este tocmai obligatoriu dar daca nu dai va fi luat ca un gest urat deoarece asa este traditia!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu-i obligatoriu, dar ar fi frumos sa arati putin respect unei fete/femei, mai ales daca ai un sentiment dragut pentru ea.

| Deaad a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ai dreptul de a alege ce vrei sa faci, nu te obliga nimeni sa respecti toate traditiile prostesti.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E bine sa faci urari frumoase cu ocazia zilei de 1 Martie. Sa faci si cadou e bine, dar nu obligatoriu.

| Denisa09Ax a răspuns:

Nu este obligatoriu