| Dany21Andrei a întrebat:

E ok să mergi singur la film?

17 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă filmul merită, nu trebuie pierdut și nu ai pe moment un amic/amică pe post de insoțitor, e ok.

Dar nu-ți fă un obicei. Filmul trebuie comentat

| SilentRain a răspuns:

Eu mereu merg singura la film, si nu vad nici o problema

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

"Nu ca ar vrea cineva vreodata sa mearga cu mine " trebuia sa spui big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

"Nu ca ar merita cineva onoarea de a merge cu mine la film " gata am zis tongue

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Vomit de la atata modestie. Prefer realitate scrisa de mine mai sus :-)

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Daca vomiti tu, vomit si eu laughing)
Doar cine merita merge cu mine la film, nu ca nu ar avea cine... Uite asa veau eu sa merg singura

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Doar cine merita PEDEPSIT """

| Sn4k3 a răspuns:

Pai ce n-ar fi ok la asta?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce n-ar fi?

| ibaal a răspuns:

Normal!
Unde scrie ca este o regula sa mergi in 2 sau in grup!? Nu te distrage nimeni, nu ai tendinta sa vorbesti (nu se face, dar, toti mai scapam cate o soapta laughing )
dai bataie, vizionare placuta!

| alex15ccc a răspuns:

Da, eu merg singur la filme cand sunt intr-o stare mai proasta si vreau sa fiu singur.
eu sunt cam introvertit, imi place sa am timp mai mult pentru mine, cred ca asa simti si tu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Pentru mine da.

| DorelExpertu a răspuns:

Doar daca mergi si la ciordit. rolling on the floor

| Tobias78 a răspuns:

Da!

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Da, de ce nu. Asta chiar e una din situatiile in care parearea celor din jur chiar nu conteaza. Si eu am vazut persoane care veneau singure la film

| Shinderiu a răspuns:

Normal ca e ok rolling on the floor

| mayaxhh a răspuns:

Ce e asa ciudat sa mergi singur/a la film?
normal ca e ok