| iKaiju a întrebat:

E ok sa te pensezi ca băiat? Acum am aproape 13 ani iar sprancenele mele sunt destul de groase si am putin par între ele, nu m-am pensat niciodată.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cât să ai totuși în cotinuare o formă masculină, da e mai bine decât să ai 2 gorile deasupra ochilor. și mai ales între sprâncene ia-ți păru, ăla arată foarte nașpa.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate și puțină mascara n-ar strica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii/barbatii nu se penseaza. Punct. Chiar daca ai penis, daca te pensezi nu esti barbat. Punct.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca se rade la penis e femeie? laughing crengile alea trebuie scoase ca nu sta bine

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar si daca devii monospranceana n-ai voie?rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Prietene, observa ca am scris "pensat". Nu cred ca se penseaza la penis. Rasul e ras, pensatul e pensat. Dar daca vrei sa vorbim de ras, poftim: oamenii ce se rad pe maini/picioare/piept nu sunt barbati.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Probabil ca esti foarte tanara, mica chiar, si inca te entuziasmeaza baieteii care sunt mai mult fetite, pensate, epilate, cu gleznutele la vedere.

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Fun fact '' fetite epilate, pensate si cu gleznutele la vedere'', nu cred ca te poti baga cu bocancii in viata omului si sa te c**i in gusturile omului, cat despre mine de unde ai dedus ca-s mica? Totul tine de respectul unu fata de celalalt, nu ca as fi o pisarcoasa de 15 ani si ma entuziasmeaza un tip care are gleznele la vedere, jeez.Fiecare are gusturi diferite,nu pot veni eu sa-i judec, sa le spun ca nu-s barbati daca se rad sau mai stiu eu ce, pentru ca nici eu nu-s perfecta, ma machiez mereu doar sa-mi astup defectele, dar asta e partea 2.Pana la urma baietii care sunt mai mult fetite nu e vina lor ca s-au nascut asa, totul tine de biologie, au primit mai mult estrogen din partea mamei decat testosteron si...mai tine si de Dumnezeu,daca l-a vrut asa,pai asa l-a vrut, in ochii lui toti suntem egali pana la urma, nu conteaza ca esti gay, lesbi, trans sau mai stiu eu ce.Chestiile astea against about LGBT, au aparut o data cu marii crestini ce s-au gandit ei cum sa faca biblia, si toti care au citit biblia li se pare anormal sa vada 2 femei pupandu-se sau 2 barbati, sau li se pare anormal sa vada un barbat pensat.O zi placuta iti urez! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Dar nu i-am judecat, am spus doar un adevar. E echivalentul a "dacă ai ciclu, nu esti barbat" - "daca te pensezi, nu esti barbat" sunt doar truisme.
El a intrebat daca e normal ca un barbat sa se penseze, si i-am spus ca niciun barbat nu se penseaza, ca odata pensat esti descalificat.

Pai doar fetițele pe la 15 ani văd ceva interesant la un băiețel aranjat meticulos la salon. Nu are nicio treabă cu lgbt. Eu cred ca femeile n-au ce cauta pe front, iar barbatii n-au ce cauta la salon, e simplu, logic si normal.

Dar imi place ca ai adus lgbt in discutie, deci cand auzi de barbat pensat te gandesti ca e poponar.winking
O zi indimenticabila sa ai si tu!