| Afrojeak a întrebat:

E pentru. Cine se pricepe la fifa 07. am si eu o problema, nu pot juca in retea cu celelalte firme de Internet prin modem, stik... Cu cei cu netul pe cablu merge, Am auzit ca se pote cu Hamaki, daca da, ziceti-mi cum? sau cu ce alt program!

Răspuns Câştigător
| madalin8 a răspuns:

Vere tot ce trebuie sa faci este sa iti instalezi hamachi apoi faci o retea cu celalalta jucator si prin retea ma refer ii dai id si parola ta de la hamachi pe care le pui la inceput lui pentru a le baga acolo la el este foarte simplu uitate pe acolo la hamachi si vie vedea ca te descurci

4 răspunsuri:
| danny_5176 a răspuns:

E unpic m complicat... da-mi un pm cu idu tauwinking
oriqm nici eu nu prea am cu cine sa joc...big grin

| Afrojeak explică:

T34m_uh8 tongue

| Afrojeak explică:

Va astept la Cupa Fifa-Load, Ne gasiti pe www.fifa-load.tk sau la id " t34m_uh8 " Va asteptam

| CupaCampionilor a răspuns:

Cupe online de fifa07, UCL06-07 (orice categorie)...Cautam moderatori ... http://cupacampionilor.ucoz.com/