| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

E posibil ca pe Facebook sa iti arate ca o persoana e online si dupa 5 minute sa iti arate ca a intrat de pe telefon cu o zi in urma? Poate fi greseala si sa nu fii fost online? help---FUNDA

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Buna.Da este posibil asa se intampla cu majoritatea celor ce intra de pe telefon, nu stiu daca mai exact e o eroare a celor de la facebook, sau eroarea tine din cauza programelor tip messenger folosite de cei cu telefoane(ma refer la acei unde iti scrie "trimis de pe messenger") oricum ideea e ca raspunsul la intrebarea ta este da, e posibil.

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Se intampla destul de des (mai nou) si din pacate ne induce in eroare. Am patit si eu de multe ori fara sa-mi dau seama. Facebook-ul in ultima vreme cam da rateuri.

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru TheAce):

Mda vad ca iar imi arata acelasi lucru: vreo 10 min online si apoi ca acum 2 zile a intrat de pe tel