| abdulahmad177 a întrebat:

E posibila oare injectarea cu hormoni de crestere pentru inaltime sau pentru alungirea oaselor, daca da atunci unde pot sa mi-o fac/am 1.69?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hormoni de crestere numai au efect o data ce cartilajele sau inchis, deci e imposibil sa mai cresti cand cartilajele sau inchis,acei hormoni injectati fac mai mult rau cresc tensiunea,risc de diabet,hormonii o iau razna, singura modalitate e operatia la genunchi,sportul, mancarea, hormonii etc sunt basme, si eu am o inaltime mica crede-ma ca am cautat raspunsuri dar sunt multe vrajeli si atat, ce varsta ai?

| peperonies a răspuns:

Nu si chiar daca e posibil nu o sa gasesti tu sa cumperi.

| abdulahmad177 explică:

15 si 5 luni