| DTG a întrebat:

E tare neplacuta prima relatie sexuala pentru o fata

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este tare neplăcut pentru ea dar și pentru el când este constrângere, forță, violență, etc.
Pa, pa.

| DTG explică (pentru Legiuitoarea):

E adevarat ca cu cit e mai mare fata cu atit e mai dureroasa

| Legiuitoarea a răspuns (pentru DTG):

Bună.
Te contrazic, este un mit fals.
Pa, pa.

| JulyStorm a răspuns:

Cred ca depinde de fata. Pt unele e bine de la inceput si nu au probleme, pentru altele e mai dureros. Depinde si de baiat, cat de priceput si cat de rabdator este...

| nimicitorul a răspuns:

Dureroasa vrei sa zici.laughing

| DTG explică:

Deja ma ia groaza

| DTG explică:

Din cite am inteles daca ai relatii mai devreme pe la 15/17 ani nu e asa dureros dar daca pe la 20 atunci e ingrozitor