| Delicioasademine a întrebat:

E ziua uneia dintre cele mai bune prieteni thinking Ce mesaj pot sa ii trimit?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

La multi ani draga prietena, sa ai parte de tot ce-ti doresti, sa fii sanatoasa, sa ai parte de toti banii nemunciti, si toate bucuriile nemeritate :
Frisca, multa frisca, LA MULTI ANI CU SANATATE, bucurii si sanatate si … surprize in tort, picante si fierbinti ….
Cu drag,
Ai grija de sufletul tau

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Din partea mea: La Multi Ani, fericire, sanatate, si sa fie iubita din suflet. Pa

| nobu123 a răspuns:

"La multi ani!"