| alexaalexandra a întrebat:

Efectele pozitive si negative ale placii de par.cine foloseste?
eu nu folosesccrying nu ca n`as vrea.nu am placacrying((
laughing

4 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunabig grin
eu ma fac cu placa in fiecare zi. si adevaru` e ca am parul destul de tocit straight face. Cred ca am devenit dependenta de placalaughing

| Ems a răspuns:

Eu am placa. de la craciun mi-am dorit-o de mult timp si am promis o sa ma fac cu ea. De cand am primit-o am fost foarte incantata si m-am facut de 2 ori dar imi lua foarte mult timpstraight face si de atunci sta in dulap. Si arde parulstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt baiat si folosesc in fiecare zi placa. mie chiar imi place dar il folosesc cand ud putin parul ca sa arate natural si fara varfuri care stau aiurea. daca este uscat sta aiurea.mil las lung iar cand ajung la varfuri il fac rotund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt baiat si folosesc in fiecare zi placa.mie chiar imi place dar il folosesc cand ud putin parul ca sa arate natural si fara varfuri care stau aiurea.daca este uscat sta aiurea.mil las lung iar cand ajung la varfuri il fac rotund