| Dayana_1316 a întrebat:

- Ei au stat impreuna vreao o luna si 2 zile (adica s-au despartit pe data de 05.12.2009).
- In ziua cand s-au despartit baiatul i-a zis fetei:
- Noi suntem mai mult prieteni decat iubiti.
- Fata l-a intrebat:
- Poi si vrei san e despartim?
- El i-a spus :
- Da!
- Pe moment fata nu-si mai putea reveni din starea de soc.
- Baiatul nu mai voia sa stea cu ea pentru ca nu sau pwpat deloc.
- El nu s-a gandit ca poate fata credea ca sunt la inceput si de aia nu voiau sa se pwpe sau poate ca fetei ii era frica ca daca se vor pupa baiatului nu-i va mai placea de ea si o v-a parasi pentru alta. Fetei ii era frica san u-l piarda pentru ca il iubea prea mult.
- Sfarsit!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si ce vrei sa facem? laughing. un final tragic? cum ca amandoi se omoara? sau ti.ai spus povestea straight face

| Șușșș a răspuns:

Si ce ar trebui sa zicem noi aici?

| tamango007 a răspuns:

Pai daca nu ii dai baiatului se duce la alta...stai cuminte ca mai gasesti din astia da nu pune botul la toti ghertoii! si nu te mai indragosti la prima intalnire ca nu stii de ce jigodie dai... sfatul unui batran!