| Elena1234456 a întrebat:

Elevi de clasa a 8-a, cum va pregatiti pentru examenul de maine (la matematica)? Ce va repetati, pe ce insistati? Va duceti maine la scoala? Aveti emotii? Daca da, cum scapati de ele big grin?

Răspuns Câştigător
| maduuuu a răspuns:

Am niste emotii de numai pot!
Nu stiu nimic, am invatat toate formulele, tot tot tot, dar tot am o teama.

6 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Ma, sincer insist pe exercitiile care s-au dat si la modelul propus de minister. la romana subiectele au fost aceleasi, deci presupun ca si la mate va fi la fel. repet formulele si definitiile, logic laughing.
maine mergem la scoala de la 11, incepem la 12 examenu'. nu am emotii acum, probabil cu 10 minute inainte de primirea subiectelor o sa am. bafta maine ^^

| BoMbeRmEn a răspuns:

EMOTII foarte mari si nu am cum sa scap de ele crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insistat...pe nimic... din fiecare cate putinwinking
de mers la scoala noi mergem de la 8 si facem 4 orecrying
la 12 dam examenul si dupa scapam in sfarsit de stressu' astaworried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem emotii.sincer noi nu am repetat nimic. chiar nu stiu ce sa invatam. voi pe ce va axati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit vom scapa de aceste examene...maine vom scapa definitiv de ele sper sa se dea tot la fel de usor cum a fost la romana si nu fiti stresati pentru elevi de clasa a 8 a vom scapa cu bine ...repetatii formule si definitii succes

| maggo7 a răspuns:

Ce examen ai maine?